Firma Emimar savas pastāvēšanas gaitas ir uzsākusi 2007. gadā, kad tika dibināta nelielā SIA Metalplast Sistema. Šobrīd Emimar ir liela kompānija, kas gan 2014., gan 2015. gadu noslēgusi ar 7 000 000 eiro apgrozījumu. Firma Emimar sastāv no trim lielām struktūrvienībām:

  • rūpniecības būvmateriālu pārdošanas nodaļas
  • būvniecības nodaļas
  • metāla konstrukciju ražošanas nodaļas.

Šāda uzņēmuma struktūra ļauj mums piedāvāt visu industriālo un sabiedrisko ēku būvniecībā aktuālo pakalpojumu klāstu – sākot ar materiālu piegādi līdz pat ģenerāluzņēmēja darbiem.

Atzinību un panākumus Latvijas būvniecības tirgū iespējams panākt, kad uzņēmums balstās uz kvalificētiem speciālistiem, kvalitāti un reputāciju. Firma Emimar šai gadījumā ir lielisks piemērs. Vairāk nekā 80 speciālistu, sākot ar montāžas speciālistiem un beidzot ar kompānijas vadību, veido vienotu mehānismu, kas ļauj veiksmīgi atrisināt jebkurus ar būvniecību saistītus jautājumus. Emimar augstu vērtē savus darbiniekus un pilnveido viņu profesionālās prasmes, neaizmirstot par sertifikāciju, semināriem un ikgadēju atestāciju. Pretī mēs iegūstam atbildīgi veiktu darbu un kā rezultātu – panākumus un jaunus klientus.

Mūsu īpašumā ir vairāk kā 10 būvniecības-montāžas tehnikas vienību, kas liecina par uzņēmuma neatkarību un daudzfunkcionalitāti. Apskatot Emimar ziņu sadaļu, Jūs varat gūt lielāku priekšstatu par firmas darbību un aplūkot realizētos projektus.

Sadarbība ar Emimar neliks Jums vilties! 

str 2

line green

str 4

line green

str 5

line green

str 6

line green

str 7

line green

str 8

line green

str 9

line green

str 10

line green

str 11

line green

str 12

line green

str 13

line green

str 14

line green

str 15

line green

str 16

line green

str 17