• sienu, jumta un stūru sendviča tipa paneļi (sendvičpaneļi, kompozītpaneļi);
 • siltumizolācija no akmens vates un EPS;
 • jaunās paaudzes siltumizolācija ar putu poliuretānu (PUR);
 • jaunās paaudzes siltumizolācija ar putu poliizacianurātu (PIR);
 • profilētās loksnes;
 • Z-, C-, H-, Σ- veida plānsienu profili;
 • mīkstie jumti ar PROTAN membrānas PVC izolāciju;
 • dūmu un ventilācijas sistēmas ESSMANN;
 • stiprinājuma elementus;
 • formas elementus, kas izgatavoti uz vietas;
 • ūdens noteku sistēmas;
 • caurspīdīgās polikarbonāta konstrukcijas;
 • fasādes kasešu sistēmas;

SIA Emimar piegādā sendvičpaneļi, sienu un jumtu sistēmas no vadošajiem ražotājiem Eiropā. Galvenā darbības joma ir norobežojošu sienu konstrukciju uzstādīšana, izmantojot sendvičtipa paneļus, fasādes alumīnija kasetes un polikarbonātu. Mēs piedāvājam savstarpēji izdevīgu sadarbību arhitektiem, celtniecības organizācijām, kā arī uzņēmējiem un privātpersonām, kas plāno būvēt. Pie mums jūs varat pasūtīt gan projektēšanas, gan ātri montējamu ēku celtniecības darbus.

Sendvičapaneļi ir celtniecības materiāls, kas tiek izmantots sabiedrisko ēku būvniecībā (veikali, noliktavas, saldētavas, sporta zāles u.c.) un rūpniecības ēku būvniecībā, kas tiek montēti uz metāla, betona vai koka nesošajām konstrukcijām. Nesošais trīsslāņu sendviča sienas paneļi un sendviča jumta paneļi ir paredzēts izmantošanai fasādes norobežojošās konstrukcijās, jumta segumos, norobežojošās sienās un griestu segumos. Arvien biežāk ir redzamas ēkas, kuras būvētas izmantojot sendvičtipa paneļus, un tas liecina par celtnieku uzticību šim materiālam. Sendvičtipa paneļi - lielgabarīta, viegli, trīs slāņu, kas norobežo konstrukcijas, sastāv no divām ārējā apšuvuma profila loksnēm un izolācijas pildījuma, un ir ar lielisku siltuma un skaņas izolāciju, kā arī ugunsizturību un mehānisko izturību. Sendvičpaneļi īpašās iezīmes ir viegli tīrāma virsma un tās higiēniskums, kas ir ārkārtīgi svarīgi pārtikas nozarē, kur pārklājumam jābūt nejutīgam pret apstrādi ar speciāliem tīrīšanas līdzekļiem un kuru neietekmē mitra vide un augsta temperatūra. 

Profilētās loksnes ir izliektas trapecveida formā visā garumā. Profilloksnes ir izgatavota no auksti velmēta tērauda, kā arī cinkota tērauda, nerūsējoša tērauda, kā arī cinkota tērauda ar dažādu krāsu polimēru pārklājumu, kas nodrošina augsti kvalitāti un izturību. Profilētās loksnes ir viens no ekonomiskākajiem tērauda izstrādājumiem. Tas tiek izmantots kā celtniecības materiāls sienām, žogiem un jumtiem dzīvojamās, rūpnieciskajās un sabiedriskajās ēkās, un sienas paneļu un iekaramo griestu ražošanā. Turklāt, to var izmantot kā nenoņemamu veidni starpstāvu pārsegumu liešanai. 

Mēs piedāvājam arī pilnu būvniecības ciklu no ātri montējamu ēku projektēšanas līdz to nodošanai „ar atslēgu". Ātri montējamu ēku īpatnība ir to celtniecība izmantojot metāla karkasu. Šo ēku sienas var tikt izgatavotas, izmantojot betona paneli, bet parasti tiek montētas no sendviča tipa sienas paneļiem pēc lokšņu montāžas tehnoloģijas. Ēkas sienas un jumts tiek montēts uz skrūvētiem vai metinātiem mehānismiem, kas ļauj veikt celtniecības darbus jebkurā gada laikā un ievērojami paātrina celtniecības procesu. Turklāt, samazinās slodze uz metāla karkasu un pamatiem dēļ norobežojošām un jumta konstrukcijām, kas nozīmīgi samazina būvniecības izmaksas.  Ēkas, veidotas ar skrūvētiem mehānismiem ir mobilas, jo tās var izjaukt un transportēt. Vienstāvu ēkas ar nelielām platībām var uzstādīt uz līdzenas virsmas bez pamatiem. Ātri montējamas ēkas ir no viegla metāla konstrukcijām un var būt saliekamas vai moduļveida.