Piedāvājam tērauda noteku sistēmu NIAGARA kā pilnībā nokomplektētu drenāžas sistēmu, kas ir teicami piemērota visa veida jumtiem un ir izmantojama kā jaunbūvēm, tā rekonstruētām ēkām neatkarīgi no jumta seguma materiāla.

Tērauda pārklājuma noteku nepārspējamā priekšrocība ir to augstā noturība pret mehāniskiem bojājumiem. Ilgtermiņa noturība tiek nodrošināta, pateicoties poliuretāna aizsargkārtas izmantošanai, ko raksturo teicami darba parametri (augsta noturība pret koroziju un krāsas izturība).

Piedāvātās notekas ir dziļākas, nekā citi tirgū pieejamie ekvivalenti, kas ļauj novadīt lielāku apjomu lietus ūdens, neriskējot ar pārplūdi.

Kombinētie āķi ļauj notekas viegli samontēt bez nepieciešamības izjaukt un no jauna samontēt jumta segumu. Notekas ir savienotas kopā un aprīkotas ar stūrīšiem, izmantojot noteku savienojumus ar paliktņiem, un tiem nav nepieciešams papildu blīvējums. Būvuzņēmēji bieži vien atzīmē, cik viegli un vienkārši ir samontēt šīs konstrukcijas.

Pašlaik mēs varam piedāvāt 8 dažādu izmēru notekas, kas var tikt izmantotas visu veidu ēkās.

Niagara

Pieejamie izmēri

SISTĒMAPIELIETOJUMS
110/90 Dzīvojamās ēkas ar nelielu tilpumu
125/90 Dzīvojamās ēkas
125/100 Dzīvojamās ēkas
150/100 Lauksaimniecības ēkas
150/120 Rūpnieciskās ēkas
150/150 Angāra tipa ēkas
190/120 Dzīvokļu nami
190/150 Ražošanas/Noliktavu ēkas

Mēs piedāvājam dažādus materiālus:

NIAGARA POLIURETĀNA PĀRKLĀJUMS

Notekas ir izgatavotas no augstākās kvalitātes tērauda, kas ir cinkots un no abām pusēm un pārklātas ar poliuretānu slāni (50μm).
Pateicoties šādu materiālu izmantošanai, mēs esam pārliecināti, ka spējam garantēt krāsu noturību un augstu izturību pret jebkādiem laika apstākļiem.

NIAGARA CINKOTAIS TĒRAUDS

Šo izstrādājumu raksturo pievilcīgāka cena, vienlaikus saglabājot NIAGARA noteku galvenās priekšrocības.
Piedāvātā sistēma ir NIAGARA apšūto noteku ekonomiskais variants, kas ir labi zināms un populārs jumiķu vidū.

NIAGARA TITĀNCINKS

Titāncinks ir cinka sakausējums ar nelielu titāna, vara un alumīnija piekausējumu. To raksturo ļoti labi izturības parametri.
Laika apstākļu ietekmē uz notekas glancētās virsmas veidojas plāna, matēta mono-oksīda kārtiņa -t.s. patina.
Matētais efekts ir dabisks, un kalpo kā papildus aizsardzība pret koroziju, kas nav jākrāso vai papildus jānodrošina.
Titāns ir sakausējums, kas padara šo materiālu noturīgāku pret skābo lietu ietekmi. Tas ir mazāk izturīgs nekā varš, bet ir lētāks.

NIAGARA TYTANIUM

Niagara TYTANIUM sistēma sastāv no alumīnija, titāna, molibdēna, mangāna un hroma.
Notekas ir vieglas, noturīgas pret eroziju un novecošanu.
Tā kā alumīnijs kūst zemā temperatūrā, tas veido sakausējumu ar titānu, kas padara to izturīgāku. Sakausējumā esošais hroms padara to noturīgāku pret koroziju un sāls ietekmi.