EMIMAR piedāvā vienslāņa hidroizolācijas PVC un TPO membrānas (lēzenie jumti), kuras ideāli piemerotas lēzeniem un slīpiem jumta seguma veidiem (tajā skaitā zem zaļo un balasta jumtu seguma), būvju pamatiem, būvju grīdām un ūdens krātuvēm. PVC un TPO membrānas nodrošina ilgtermiņa noturību pret vides un klimata ietekmi. Vienslāņa sistēmas atbilst Latvijas un ES būvniecības normām, ugunsdrošības klasēm Broof T1, T2,T3,T4 (atkarīga no jumta apakšklāja un termoizolācijas).
Kompānija EMIMAR piedāvā divu veidu vienslāņa hidroizolācijas membrānas: PVC sistēma PROTAN un TPO(FPO) sistēmu POLYFIN.
Katram no produktiem ir savas īpašības un mērķi.
Mūsu pardošanas speciālisti vienmēr ir gatavi paskaidrot visas šo produktu un sistēmu nianses.

PVC sistēmas PROTAN
Lēzenie, slīpi, arkveida jumti
Zaļie un balasta jumti, terases
pvc protan sistema
Jauna celtniecība un renovācija
 
TPO/FPO sistēmas POLYFIN
Plakanie un zaļie jumta segumi
Fundamenti un ūdens krātuvju grīdas
tpo polyfin sistema
Jauna celtniecība un renovācija

Secinājumi
Viena slāņa sistēmas jumta hidroizolācijas segumi ir vieni no pašiem populārākajiem starp lēzeno jumtu hidroizolācijas materiāliem. Membrānas ir ilgmūžīgas, noturīgas pret eiropas un arktiskajiem klimata apstākļiem, noturīgas pret vecuma un mehāniskiem bojājumiem, neticami viegla svara 1,5-3 kg uz kvadrātmetru. Montāžas ātruma ziņā šīm sistēmām nav konkurentu starp tradicionālajiem vispārzināmiem daudzslāņu montāžas risinājumiem. Ekspluatācijas ilgmūžība, bez būtiskiem remonta ieguldījumiem, pārsniedz 10 līdz 20 gadus (atkarībā no membrānas izvēles).

Kāpēc viena kārta?
Vienslāņu membrānas ir ātri uzstādāmas. Tās ir ilgmūžīgas ar tām piemītošu lielu elastību.Visām PROTAN PVC un POLYFIN TPO hidroizolācijas membrānām ir 10 līdz 15 gadu garantija. Ražotāju rūpnīcas PROTAN un POLYFIN dara visu iespējamo, lai visi produkti atbilstu augstvērtīgākajiem kvalitātes kritērijiem būvniecības nozarē.

Montāžas tehnoloģija
Tiek uzstādītas, izmantojot karstā gaisa metināšanas metodes ar mehānisku stiprinājumu vai līmēšanu, kas nodrošina izturību pret vides un klimata iedarbību, lielisku ugunsizturību. Zināšanas un montāžas pieredze ir ārkārtīgi svarīgas, lai nodrošinātu kvalitatīvu hidroizolāciju. Profesionālu uzstādīšanu var nodrošināt tikai PROTAN un POLYFIN apstiprināti sertificēti darbuzņēmēji, kas ir pilnībā apmācīti un sertificēti PVC un TPO(FPO) produktu uzstādīšanai. Rūpnīcas garantija ir derīga tikai tad, ja to ir uzstādījis sertificēts darbuzņēmējs.

EMIMAR ir Norvēģijas ražotāja PROTAN AS ekskluzīvais pārstāvis un sertificēts uzstādīšanas uzņēmums, kas pārstāv vācu ražotāja POLYFIN AG intereses.

Vides aizsardzība
Visi mūsu pārstāvēto ražotāju vienslāņa membrānu atlikumi ražošanas laikā tiek pārstrādāti un pārveidoti citos elementos, kas ļauj līdz minimumam samazināt izejvielu izmantošanu. Ražotnes samazina ūdens patēriņu, ražošanā izmantojot automatizētas rotācijas dzesēšanas sistēmas, vienlaikus samazinot enerģijas patēriņu un izvairoties no vides piesārņojuma. Jebkurš vienslāņa sistēmas mehānisks bojājums neliedz iespēju izgriezt neatkarīgus virskārtas fragmentus veicot ātru bojājumu labošanu neskarot siltuma izolāciju un tvaika izolācijas barjeru.

Tehniskais atbalsts
Mūsu tehniskais speciālists ar argumentiem un atbilstoši specifikai palīdzēs jums izvēlēties starp divām viena slāņa sistēmām. Izmantojiet piedāvato CAD rasējumu bibliotēku un tehnisko dokumentāciju bez maksas. Lēzeno jumtu projektēšanas vadlīnijas palīdzēs jums pieņemt pareizo lēmumu.

Īsa tehniskā informācija
PROTAN PVC membrānām ir augsta stiepes izturība 1050 N / 50 mm, tās satur polimērus, lai nodrošinātu elastību -30 ° C temperatūrā. Fizikāli ķīmiskais sastāvs ir izturīgs pret ķīmiskām vielām un mikroorganismiem. Šīm membrānām ir viens no labākajiem ūdens tvaiku difūzijas H-13 500 (EN 1931) rādītājiem. Montāžas darba temperatūra līdz -30 ° C

TPO (FPO) membrānās POLYFIN nav plastifikatoru, halogēnu un smago metālu. Membrānai ir augsta stiepes izturība - 900 N / 50 mm, un tajā ir augstas kvalitātes polimēri, kas nodrošina tā elastību -40 ° C temperatūrā. Montāžas darba temperatūra līdz -10 ° C

Abas sistēmas ir bez halogēna un neizplata degšanu, kā arī uzstādīšanas laikā izmanto drošu, bez liesmas automātisku instalāciju, izmantojot karstā gaisa metināšanu.

EMIMAR lepojas ar plašu veiksmīgo projektu sarakstu gan Latvijā, gan Skandināvijā, sākot ar loģistikas centriem SANITEX, RIMI, tirdzniecības centriem IKEA, RIMI, LIDL, K-CIRCLE; Latvijas Nacionalo Bruņoto spēku būvēm; autocentriem JAGUAR, KIA un beidzot ar daudzdzīvokļu ēku un privātu terašu projektiem. Protams, katrs projekts ir unikāls savās prasībās. Ja jūs meklējat PVC un TPO (FPO) membrānas jumta seguma sistēmu, sazinieties ar mūsu komandu, lai pārrunātu jūsu projekta individuālās vajadzības.