Saldētavas un aukstumkameras, gāzes kameras augļu un dārzeņu uzglabāšanai, ātras sasaldēšanas kameras, rūpnieciskās saldētavu noliktavas – visi šie objekti ir svarīga industriālās celtniecības kompānijas Emimar biznesa sastāvdaļa.

sklady holodilniki 1

Mūsdienīgu rūpniecisku saldētavu un saldēšanas telpu izveidē kā norobežojošās konstrukcijas tiek izmantoti sendviča tipa paneļi ar energoefektīvo PUR/PIR siltinātāju no putu poliuretāna un polizocianurāta. Kā ekonomiskāks variants sienu un griestu sistēmu izveidošanai saldētavās un aukstumkamerās tiek pielietoti sendvičpaneļi ar putu polistirolu (putuplastu) jeb tā sauktie EPS paneļi. Taču, neskatoties uz savu pieejamo cenu, EPS paneļiem ir sliktāki fizikāli-tehniskie parametri nekā PUR/PIR pildījuma paneļiem. Gadījumā, ja būvniecības normas pieprasa nodrošināt papildus ugunsdrošību, tad kā sienu konstrukcijas tiek izmantoti ugunsizturīgie sendviča tipa paneļi ar akmensvates pildījumu.

cold 1

Saldētavu un aukstumkameru neatņemama sastāvdaļa ir durvis un vārti. Mūsdienīgām rūpnieciskām durvīm un vārtiem piemīt visi nepieciešamie parametri, lai pilnībā aizsargātu jūsu telpas no aukstuma zuduma.

doors

Firma Emimar piedāvā visus saldētavu, aukstumkameru un sanitāro durvju un vārtu veidus, piemēram, atveramas durvis kamerām ar pozitīvu, nulles un negatīvu temperatūru, zemas temperatūras kamerām, kā arī ātrās sasaldēšanas jeb “šoka” kamerām. Mūsu piedāvātais plašais bīdāmu aukstumkameru un saldētavu durvju diapazons nodrošina jebkuras rūpnieciskā aukstuma jomas prasības.

Lai arī nemanāmi, saldētavu komplektējošie palīgelementi ir šo konstrukciju neatņemama sastāvdaļa.

accessuares

Neviena aukstumkamera nevar iztikt bez efektīvas piekārto termoizturīgu profilu sistēmas. Visu veidu stūra elementi un grīdlīstes nodrošina visstriktāko higiēnas prasību izpildi. Savukārt speciālie elementi sekmīgi aizsargā saldētavu un aukstumkameru sienas to ekspluatācijas laikā.