Svarīga fasādes neatņemama sastāvdaļa no sendvič-paneļiem ir apdares (fasonēti vai papildus formas) skārda apdares elementi (skārda izstrādājumi). Ļoti bieži izvēloties izpildītāju, pasūtītājs izvēlās lētāko piedāvājumu, tādēļ fasādes gala rezultāts var nest vilšanos.

Īpašu uzmanību jāpievērš pasūtot logu apdares materiālus, un ventilējamo fasāžu durvis.
Apdares materiāli kas izgatavoti no tērauda, alumīnija, estētiski izskatīsies, ja tie tiks izgatavoti uz tehnoloģiskajām iekārtām.

Pateicoties tam, ka kompānijai EMIMAR ir pašiem sava apdares materiālu ražotne, kur ar mūsdienīgu vācu RAS gmBh firmas metālu locīšanas iekārtu un ČPU tehnoloģiju, mēs saviem klientiem nodrošinām vislabāko kvalitāti un daudzveidīgas formas apdares materiālus.

Apdares elementi

RAS TURBObend plus – inovatīvas tehnoloģijas metāla lokšņu apstrādes jomā.

Apdares elementi

Mūsdienīgā aparatūra ļauj izgatavot jebkādu apdares elementu (flashing) priekš sendvič-paneļiem un ventilējamam fasādēm, atbilstoši jumta izmēra noteiktajiem parametriem. Mūsu ražotnē mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes cinkotu metālu ar polimēra pārklājum (galvanised steel with organic coated) PE, PVDF, HDS, HDX, FARM biezumā 0,50 – 0,70 krāsa pēc kataloga RAL., izstrādājuma garums no 1250-3000mm.

Apdares elementi

TERMIŅI UN PIEGĀDE
Izgatavošanas laiks – maksimāli ātri 1-3 dienas.
Varam nodrošināt piegādi uz jebkuru vietu Skandināvijā.
Drošs iepakojums un kvalitātes garantija transportēšanas laikā.

Apdares elementi P 505